+38 (097) 115-115-2
+38 (050) 841-12-32
Передзвоніть мені

Цікаві місця

Озеро Сиваш

Озеро Сиваш є унікальним та єдиним у своєму роді явищем природи Європи. У світі є лише три подібні озеру Сиваш місця: затоки Кара-Богаз-Гол, Велике Солене озеро у США та Мертве море на Близькому Сході.

Сиваш – це велика, розлога затока Азовського моря. Озеро є мілким водосховищем з багатьма напівостровами, мисам, затоками та островами. Все це створює неповторний лабіринт з протоками та затоками з дивовижними обрисами. В озері відбувається кристалізація солі. Цей процес зумовлений ізольованістю Сивашу, його мілководдям, гарним прогрівом та випаровуванням води яка надходить через Тонку затоку до озера з моря.

 

Солені озера

На піщаній косі-півострові Арбатська стрілка є декілька солених озер. Одне з них отримало неофіційну назву «Мертве озеро», на кшталт Мертвого моря, тільки менших розмірів та в Україні.

Вміст солі у цьому озері є настільки високим, що люди які не вміють плавати легко втримаються на поверхні води. Всі ці дива природи є результатом високого вмісту солі яка сильно підвищує щільність води. Ви можете отримати  неповторне відчуття коли можна лежати на поверхні води і не тонути.

Після купання у солених озерах люди себе добре почувають, всі подряпини та неглибокі рани на шкірі починають швидше загоюватися. Лікувальні властивості соленого озера також пов’язані зі вмістом йоду у воді.

Не дивуйтеся якщо біля озер ви побачите багато людей з нанесеною на поверхню шкіри гряззю. Це лікувальна грязь яка є дуже корисною для шкіри. Також у деяких озерах ви знайдете великі запаси лікувальної ропи – насичених соляних розчинів. Лише у трьох місцях в світі є подібне: у Великому Соленому озері у США, у Мертвому морі в Ізраїлі та в затоці у Середній Азії.

 

Гаряче джерело


Термальне джерело лікувальної мінеральної води знаходиться на виїзді з села Щасливцеве у напрямку села Стрілкове, поряд з дитячим оздоровчим комплексом «Дніпро». Джерело знаходиться на території комплексу Inter Medical Eco City, який будується. Вода з температурою 70 градусів б’є зі свердловини, потім тече крізь три неглибоких басейни, повільно охолоджуючись. Цю воду радять для лікування серцево-судинних захворювань, захворювань центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, хронічних запальних жіночих хворобах, захворювань шлунково-кишківного тракту, ендокринних порушень та захворювань шкіри. Купання у мінеральних ваннах сприяє загоюванню ран на поверхні шкіри.

Заказ звонка

  Подпишитесь на рассылку!
  [mailpoet_form id="1"]
  Вы заказали звонок!
  Наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время.
  Бронь успешно добавлена!

  Редактирование брони возможно в админ. панели сайта.

  Ошибка

  Бронирование номера не удалось. Введена неполная информация для бронирования или номер недоступен для указанных дат.

  Статус ошибки: