+38 (097) 115-115-2
+38 (050) 841-12-32
Перезвоните мне

Умови оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

 

Заявка – документ, який складає єдину форму замовлення «Послуг», доступних на сайтах: http://zolotyepeski.com.ua

Сайт – http://zolotyepeski.com.ua

Оператор – «Пансіонат «Золоті Піски» – Фізична особа – підприємець Кожем’якін Володимир Леонідович.

Покупець – особа, маючи повноваження відповідно до норм чинного законодавства України укладає договір і здійснює оплату за цим договором з метою отримання послуг з тимчасового проживання.

Гість (гості) – особа (и), яка (і) скористається (ються) або фактично скористалась (лись) послугами з тимчасового проживання.

Відвідувач – Покупець або Гість.

Пансіонат – «Пансіонат «Золоті Піски», що знаходиться за адресою:  Херсонська область, Генічеський район, село Щасливцеве, вул.Набережна 8.

Послуга  з тимчасового проживання- дії (операції) Оператора по розміщенню Покупця шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання, а також інша діяльність, пов’язана з розміщенням та тимчасовим проживанням. Надалі «Послуга».

Бронювання – попереднє замовлення Покупцем «Послуг» в певному обсязі, з метою використання цих послуг в обумовлені терміни.

Передплата – «Завдаток» – це гарантійна грошова сума яка вноситься Покупцем  в рахунок виконання Оператором замовлених послуг.

 

2. УМОВИ БРОНЮВАННЯ ПАНСІОНАТНИХ ПОСЛУГ

 

Бронювання «Послуг»  здійснюється Покупцем на сайті http://zolotyepeski.com.ua  або за допомогою телефонного зв’язку по телефонам : +38 (097) 115-115-2, +38 (093) 523-580-4, +38 (050) 841-12-32.

Бронювання на сайті відбувається Покупцем самостійно шляхом вибору номера, варіанта оплати, заповнення форми бронювання  даними Покупця і подачі цієї форми.

Форма бронювання. При заповненні форми бронювання на сайті Покупець зобов’язаний заповнити всі графи, які позначені знаком «*». Інформація, яку вносить Покупець, стосується його прізвища, ім’я, по батькові, номера телефону та електронної пошти, повинна бути достовірною. У разі, якщо Оператор виявить на заповнених полях форми бронювання словесні позначення, які свідомо не відповідають правилам правопису прізвищ, імен, і не дають можливості ідентифікувати Покупця, таке замовлення буде анульовано без попередження.

За наслідки, що виникли в результаті записів неправильно поданих Покупцем в формі бронювання, повну відповідальність несе Покупець. Оператор не несе відповідальності за брак доступу до системи продажу з причин незалежних від Оператора, з точки зору безпеки та інших причин, незалежних від Оператора. Оператор має право призупинити доступ до сайту для ліквідації виниклих загроз або неправильних даних.

Бронювання за допомогою телефонного зв’язку  здійснюється Покупцем шляхом надання менеджеру відділу бронювання Оператора інформації по вибору номеру, варіанти оплати і особистих даних Покупця, після чого отримує усне підтвердження від менеджеру з бронювання,а також розрахунковий рахунок із зазначенням  вартості замовлених «Послуг» та інших необхідних даних.

Покупець бронює «Послуги» відповідно до таких варіантів оплати:

«Бронювання з передоплатою» – бронювання зі здійсненням  внесення гарантійного завдатку у розмірі вартості 1 доби проживання (при бронюванні номеру до 10 діб) та/або 10% від вартості замовлених «Послуг» за весь період проживання (у разі бронювання номеру понад  10 діб).

Оплата «Послуг» здійснюється Покупцем шляхом безготівкового перерахування коштів (завдатку) на поточний рахунок Оператора за допомогою платіжної системи на сайті http://zolotyepeski.com.ua за допомогою платіжного електронного сервісу LiqPay або згідно банківського переказу коштів згідно виставленого Оператором рахунку в термін, зазначений в такому рахунку.

Бронювання вважається успішним після оплати Покупцем завдатку за замовлені послуги  та зарахування коштів на поточний рахунок Оператора.

У разі несплати, неповної оплати та / або простроченої оплати коштів Покупцем в термін, зазначений в рахунку, замовлення стає недійсним і бронювання анулюється без попередження.

Покупець зобов’язаний за 24 години до погодженої дати поселення на запит Оператора за допомогою телефонного зв’язку підтвердити бронювання. У разі відсутності підтвердження бронювання від Покупця, таке бронювання буде анульовано Оператором без попередження.

У разі неприбуття Покупця для поселення до 16:00 за місцевим часом, таке бронювання буде анульовано Оператором без попередження.

Оформлення тимчасового проживання та оплати «Послуг» здійснюється на рецепції із заповненням анкети гостя і видачею ключів.

У разі знищення, пошкодження, втрати або неповернення незалежно від причин Покупцем зазначеного ключа в термін до 12:00 дня від’їзду Покупець зобов’язаний  відшкодувати грошові кошти Оператору.

 

2.1 УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

 

У разі скасування бронювання Покупець зобов’язаний попередити Оператора за допомогою телефонного зв’язку за 30 календарних днів до моменту заселення. Сума повернення завдатку складатиме 100 % від сплачених коштів, шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Покупця у 10 денний термін, за умови якщо Покупець надасть наступні дані : Заяву про повернення коштів, копію платіжного доручення або квитанції про сплату завдатку, копію паспорту та ідентифікаційного коду Покупця на електрону пошту Оператора – zolotye-peski@ukr.net.

У всіх інших випадках сума отриманого завдатку від Покупця не повертається.

 

3. ПІДТВЕРДЖЕННЯ

 

Всі замовлені «Послуги» проходять підтвердження Оператором.

3.1. Підтвердженням «Бронювання з передоплатою» є:

– зміна статусу замовлення здійснюється шляхом підтвердження за допомогою телефонного дзвінка Оператору Покупцем, після зарахування завдатку на розрахунковий рахунок Оператора.

– отримання по електронній пошті рахунку із зазначенням номера бронювання, вартості замовлених «Послуг» та іншої необхідної інформації з бронювання у разі бронювання через сайт http://zolotyepeski.com.ua.

 

4. ОПЛАТА

 

Грошовою одиницею оплати є українська гривня (грн.)

Платіжні картки. Типи платіжних карт, які приймаються до оплати через Інтернет: «VISA» (всіх типів, крім «Electron», «Domestic»), «VISA Electron», «Master card», крім «Cirrus» і «Maestro», «Privat Card ».

У разі здійснення оплати за «Послуги»  за допомогою платіжних карт через термінал на рецепції пансіонату або через електронну систему LiqPay, що передбачають передачу Покупцем даних (ім’я на карті, номер, термін дії, CVC код) Оператору або будь-якій третій особі для передачі оператору, з будь-якою метою в тому числі, але не виключно з метою блокування і / або списання коштів з такою платіжної картки, Покупець зобов’язується при поселенні підтвердити, що є власником карти, з якої зазначеним чином здійснюється оплата.

У разі відсутності такого підтвердження з метою запобігання вчиненню шахрайських операцій, тобто операцій, які можуть бути здійснені з використанням платіжної картки без дозволу її власника (в т.ч. з використанням втраченої / викраденої / підробленої платіжної картки) і / або з використанням інформації про реквізити платіжної картки без згоди її власника (в т.ч. інформації, отриманої шахрайським шляхом) Оператор має право відмовити в поселенні.

 

5. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПОСЛУГ. УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

 

 1. Оплата замовлених послуг підтверджує ознайомлення Покупця з Умовами бронювання, розміщеними на сайті http://zolotyepeski.com.ua .
 2. Оплата «Послуг» на умовах «Бронювання з передоплатою» здійснюється Покупцем шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Оператора за допомогою платіжної електронної системи LiqPay розміщеної на сайті http://zolotyepeski.com.ua або згідно банківського переказу коштів згідно виставленого Оператором рахунку в термін, зазначений в такому рахунку. Завдаток, отриманий Оператором від Покупця за простроченим рахунком, поверненню не підлягають.

Своєчасна і повна оплата Покупцем «Послуг» є підтвердженням бронювання таких послуг укладенням договору.

 1. Оплата «Послуг» на умовах «Бронювання без передоплати» здійснюється Покупцем при поселенні на рецепції пансіонату і є укладенням договору.
 2. Моментом оплати вважається день зарахування грошових коштів на поточний рахунок Оператора.
 3. Сторони погоджуються, що в разі пізнього анулювання (менше, ніж за 30 днів до дня заїзду) послуг, замовлених на умовах «Бронювання з передоплатою», неявки незалежно від причин передоплата в розмірі 100% вартості оплачених послуг за весь період проживання не повертається і зараховується Оператором в якості штрафу за невиконання Покупцем умов цього договору. У такому випадку дане бронювання анулюється.
 4. У разі своєчасного (більше, ніж за 30 днів до дня заїзду) анулювання послуг, замовлених на умовах «Бронювання з передоплатою» шляхом усного повідомлення Покупцем про відмову від послуг Оператор має право при наявності номерного фонду перенести бронювання на інший період або зарахувати отримані від Покупця кошти в рахунок оплати його інших зобов’язань, пов’язаних з тимчасовим розміщенням.
 5. У разі переривання Покупцем перебування в пансіонаті незалежно від вчиненого Покупцем варіанти оплати бронювання ( «Бронювання з передоплатою», «Бронювання без передоплати», оплата в розмірі 100% вартості замовлених послуг за весь період проживання не повертається і зараховується Оператором в якості штрафу за невиконання Покупцем умов цього договору. Сторони погоджуються, що в результаті переривання Покупцем перебування в пансіонаті Оператор не виплачує жодних компенсацій Покупцеві.
 6. Оплата послуг Покупцем свідчить про те, що Покупець погоджується з вищевказаними умовами.

 

6. ПОСЕЛЕННЯ. ДЕПОЗИТ (ЗАПОРУКА)

 

Пансіонат гарантує готовність заброньованого номера до поселення в 14:00 за місцевим часом.

Оформлення тимчасового проживання в пансіонаті здійснюється на рецепції із заповненням путівки гостя і видачею ключа.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОПЕРАТОРА

 

Оператор несе відповідальність за якість послуг відповідно до чинного в Україні законодавства. Оператор не несе відповідальності за форс-мажорні обставини та тимчасові незручності, які виникли з вини третіх осіб, викликані, наприклад, тимчасовою відсутністю електроенергії, а також з незручностями, викликаними тимчасовими ремонтами, наприклад, ремонтом або консервацією обладнання. У разі надзвичайних обставин, незалежних від кожної зі сторін, природних катастроф, страйків, військових дій чи інших надзвичайних ситуацій, які не дають можливості надати послуги відповідно до домовленості, Оператор не несе відповідальність за прийняті на себе зобов’язання. Претензії до умов надання послуг приймаються в електронній  формі за адресою : zolotye-peski@ukr.net

 

8. ОСОБИСТІ ДАНІ

 

Покупець і / або Гість надають Оператору згоду на здійснення без обмежень будь-яких дій з обробки персональних даних в цілях здійснення Покупцем діяльності відповідно до законодавства України, виконання умов договору про надання «Послуг», реалізації та захисту прав сторін за укладеним договором про надання «Послуг» , виконання інших повноважень, функцій, обов’язків Оператора, що не суперечать законодавству України та умов укладеного договору.

 

9. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Під час відвідування даного веб-сайту Пансіонату Золоті Піски може запитувати Ваші персональні дані, до яких відносяться: Ваше ім’я і контактна інформація, дата народження, номер мобільного телефону, та адреса електронної пошти; дані про документи, необхідні для посвідчення особи (наприклад, номер і серія паспорта, термін його дії), дані кредитної картки, дати заїзду та виїзду, Ваші вподобання при поселенні в пансіонат, будь-яка інша інформація, яку Ви добровільно залишаєте на веб-сайті.

Ваші персональні дані можуть бути використані з метою надання необхідних Вам послуг: бронювання номерів, членство в Програмах лояльності, розсилка новин і спеціальних пропозицій. Ваші персональні дані також можуть бути використані для поліпшення якості послуг  пансіонату Золоті Піски, проведення маркетингових досліджень, розсилання запрошень і інформації про нові послуги в пансіонаті Золоті Піски. Пансіонат Золоті Піски дотримується цієї Політики конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством України, міжнародними нормативно-правовими актами з нормами прямої дії, що регулюють персональні дані фізичних осіб, тільки з Вашої згоди.

Пансіонат  Золоті Піски не може гарантувати повного захисту Ваших персональних даних, однак буде докладати всіх зусиль для захисту Ваших персональних даних на найвищому рівні.

З усіх питань, пов’язаних з обробкою, місцем зберігання і використанням персональних даних, будь ласка, надішліть запит на електронну пошту: zolotye-peski@ukr.net

Ми отримуємо і зберігаємо будь-яку інформацію, яку Ви вводите на веб-сайті, тільки в тій мірі, наскільки це необхідно для надання послуг. Надалі, персональні дані можуть збиратися і оброблятися автоматично при використанні Вами цього веб-сайту (наприклад, через файли-cookie).

Також, ми можемо запитувати додаткову інформацію, яка може включати в себе Ваші «конфіденційні» персональні  дані для того, щоб забезпечити Вам якомога вищий рівень сервісу. Якщо Ви здійснюєте бронювання послуг та/або здійснюєте оплату від імені або в інтересах третіх осіб, інформація, яку Ви надаєте про цих третіх осіб, збирається і обробляється пансіонатом Золоті Піски на тих же умовах, на яких обробляються Ваші персональні дані. Надаючи таку інформацію про третіх осіб, Ви підтверджуєте, що ця третя сторона ознайомлена з цими умовами і розуміє їх наслідки, а також надає безумовну і повну згоду на збір і обробку своїх персональних даних у відповідності з цією політикою конфіденційності, і погоджується, що доступ до такої інформації можливий з розділу Вашого облікового запису.

У тій мірі, наскільки це необхідно для належного надання обраних і заброньованих Вами послуг, ми передаємо Ваші персональні дані третім особам, як зазначено нижче, так як послуги не можуть надаватися без такої передачі. Пансіонат Золоті Піски має право передавати Ваші персональні дані наступним суб’єктам права, наскільки це необхідно для надання обраних або заброньованих послуг , які надають заброньовані Вами послуги.

Відповідальна особа ФОП Кожем’якін Володимир Леонідович.

У разі виникнення складнощів при бронюванні звертайтесь за телефонами +38 (050) 841-12-32, +38 (097) 115-115-2, +38 (093) 523-580-4 або zolotye-peski@ukr.net

Заказ звонка

  Подпишитесь на рассылку!
  [mailpoet_form id="1"]
  Вы заказали звонок!
  Наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время.
  Бронь успешно добавлена!

  Редактирование брони возможно в админ. панели сайта.

  Ошибка

  Бронирование номера не удалось. Введена неполная информация для бронирования или номер недоступен для указанных дат.

  Статус ошибки: